Aktualności - Biegacze nominowani w 83. Plebiscycie Przeglądu Sportowego
Biegacze nominowani w 83. Plebiscycie Przeglądu Sportowego
23 | 11 2017

Biegacz Adam Kszczot oraz zawodniczki ze sztafety 4x400 metrów zostali nominowani w 83. Plebiscycie Przeglądu Sportowego na najlepszych sportowców Polski.

Kszczot w 2017 roku zdobył w Belgradzie halowe mistrzostwo Europy, a w sierpniu - drugi raz w karierze - został wicemistrzem świata w biegu na 800 metrów. W drodze między tymi sukcesami Polak sięgnął jeszcze, wraz z kolegami, po brąz festiwalu sztafet na Bahamach.

Wielkim wyróżnieniem jest nominacja pań, które w Londynie zdobyły brązowy medal w biegu rozstawnym 4 x 400 metrów. W finale pobiegły wtedy Iga Baumgart, Aleksandra Gaworska, Justyna Święty oraz Małgorzata Hołub.

Głosowanie trwa do przełomu roku. Swoich faworytów można wspierać na stronie http://plebiscyt.przegladsportowy.pl/. Gala, podczas której poznamy laureatów, odbędzie się 6 stycznia 2018 roku.