Aktualności - 18. Piknik Olimpijski
18. Piknik Olimpijski
07 | 06 2016
Na 55 dni przed rozpoczęciem Olimpiady w Rio de Janeiro odbędzie się 18. Piknik Olimpijski.

To już kolejna edycja fantastycznej rodzinnej imprezy. Na wszystkich czekają atrakcje: upominki, konkursy, pokazy, koncerty, wystawy, animacje i gry.

Dla uczestników przygotowano ponad 50 stref poświęconych najróżniejszym, nie tylko olimpijskim sportom. Obok stanowisk promocyjnych wioślarstwa, żeglarstwa, lekkiej atletyki, tenisa, siatkówki, piłki nożnej, judo i zapasów zobaczymy nowe sporty i unikalne konkurencje jak skimboard, buble football oraz gry rodem ze wczesnego średniowiecza: kręcenie worem, rzuty podkową, zabawy ze zwierzęcą skórą, przeciąganie liny, i inne...

Niezwykle atrakcyjnie zapowiada się też specjalna strefa promocyjna RIO 2016, w której przy dźwiękach samby uczestnicy będą mogli przenieść się na chwilę w do olimpijskiej Brazylii.

Organizator zaprasza na wspaniałą zabawę i sportowe emocje w gronie, kibiców, sympatyków sportu oraz blisko 200 naszych wspaniałych medalistów olimpijskich. Swoją obecność zapowiedzieli również przyszli bohaterowie, którzy będą walczyć o olimpijskie laury w Rio.

18. Piknik Olimpijski  odbedzie się już 11.06.2016, godzina: 12:00-18:30, w Parku Kępa Potocka w Warszawie.

Do zobaczenia!